Auktionen avslutad:
400 kr
Avslutas: 30 JUN 19:20
Utropspris:  500 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  50 kr
Läs mer
Avslutad
Malmö
Spara i minneslista
Hänge
nr. 627815

Hänge guld 14 K, + örhänge guld 18 K, vikt 1,6 gram

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (9 bud)
Budgivare 1 2022-06-24 11:34:26 400 kr
Budgivare 4 2022-06-27 19:31:51 400 kr
Budgivare 1 2022-06-24 11:34:26 200 kr
Budgivare 3 2022-06-26 17:58:53 175 kr
Budgivare 1 2022-06-24 11:34:26 150 kr
Budgivare 3 2022-06-26 17:58:49 125 kr
Budgivare 1 2022-06-24 11:34:26 100 kr
Budgivare 2 2022-06-26 15:18:25 75 kr
Budgivare 1 2022-06-24 11:34:26 50 kr