Auktionen avslutad:
175 kr
Avslutas: 29 JUN 21:07
Utropspris:  500 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  300 kr
Läs mer
Avslutad
Karlskrona
Spara i minneslista
Skåp
nr. 627846

Skåp, rekvisita från Marinmuseum, 115x50, höjd 194 cm.

Anmärkningar: Skador, delar saknas, fläckar, nyckel saknas.

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (6 bud)
Budgivare 3 2022-06-29 21:04:37 175 kr
Budgivare 4 2022-06-29 19:23:50 150 kr
Budgivare 2 2022-06-27 11:34:44 125 kr
Budgivare 3 2022-06-24 13:55:50 100 kr
Budgivare 2 2022-06-23 10:42:14 75 kr
Budgivare 1 2022-06-22 21:15:31 50 kr