Aktuellt bud:
50 kr

Bjud!
Avslutas: 30 JUN 19:44
Utropspris:  300 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  100 kr
Läs mer
5d, 4h, 8m, 29s
Kristianstad
Spara i minneslista
Stocklyftare
nr. 627877

Stocklyftare + prickskytteduva

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (1 bud)
Budgivare 1 2022-06-23 20:40:06 50 kr