Aktuellt bud:
125 kr

Bjud!
Avslutas: 30 JUN 19:51
Utropspris:  300 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  50 kr
Läs mer
6h, 45m, 6s
Kristianstad
Spara i minneslista
Smycken
nr. 627886

Smycken dosa mm i plåtburk

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (4 bud)
Budgivare 4 2022-06-27 20:31:48 125 kr
Budgivare 3 2022-06-26 10:55:30 100 kr
Budgivare 2 2022-06-25 20:45:22 75 kr
Budgivare 1 2022-06-23 20:05:16 50 kr