Aktuellt bud:
100 kr

Bjud!
Avslutas: 30 JUN 20:02
Utropspris:  300 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  50 kr
Läs mer
5d, 3h, 5m, 19s
Kristianstad
Spara i minneslista
Bläckpenna
nr. 627901

Bläckpenna i etui + extra bläckpatroner

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (3 bud)
Budgivare 3 2022-06-25 16:52:02 100 kr
Budgivare 2 2022-06-24 09:40:53 75 kr
Budgivare 1 2022-06-23 20:45:56 50 kr