Aktuellt bud:
550 kr

Bjud!
Avslutas: 30 JUN 20:05
Utropspris:  500 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  400 kr
Läs mer
7h, 17m, 50s
Kristianstad
Spara i minneslista
Sättugnsplatta
nr. 627907

Sättugnsplatta, 17-1800-tal, 84 x 67

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (14 bud)
Budgivare 2 2022-06-30 10:17:13 550 kr
Budgivare 4 2022-06-30 08:15:31 500 kr
Budgivare 2 2022-06-28 16:48:34 450 kr
Budgivare 4 2022-06-28 12:41:57 400 kr
Budgivare 2 2022-06-28 16:48:31 350 kr
Budgivare 4 2022-06-28 12:41:57 300 kr
Budgivare 2 2022-06-26 02:51:01 250 kr
Budgivare 4 2022-06-28 12:41:40 200 kr
Budgivare 2 2022-06-26 02:51:01 175 kr
Budgivare 4 2022-06-25 17:34:44 150 kr
Budgivare 2 2022-06-25 15:43:48 125 kr
Budgivare 3 2022-06-25 15:25:09 100 kr
Budgivare 2 2022-06-24 00:50:17 75 kr
Budgivare 1 2022-06-23 23:44:26 50 kr