Auktionen avslutad:
175 kr
Avslutas: 30 JUN 20:08
Utropspris:  300 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  100 kr
Läs mer
Avslutad
Kristianstad
Spara i minneslista
Ljuslyktor
nr. 627911

Ljuslyktor, mest Iittala

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (7 bud)
Budgivare 4 2022-06-30 19:40:12 175 kr
Budgivare 3 2022-06-29 22:08:11 150 kr
Budgivare 1 2022-06-24 10:49:46 125 kr
Budgivare 3 2022-06-25 13:42:37 125 kr
Budgivare 1 2022-06-24 10:49:46 100 kr
Budgivare 2 2022-06-24 18:25:13 75 kr
Budgivare 1 2022-06-24 10:49:46 50 kr