Auktionen avslutad:
750 kr
Avslutas: 30 JUN 20:51
Utropspris:  300 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  200 kr
Läs mer
Avslutad
Kristianstad
Spara i minneslista
Gjutjärnsgryta
nr. 627982

Gjutjärnsgryta, D = 65

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (19 bud)
Budgivare 3 2022-06-29 23:28:53 750 kr
Budgivare 2 2022-06-30 06:29:46 700 kr
Budgivare 3 2022-06-29 23:28:53 650 kr
Budgivare 2 2022-06-30 06:29:44 600 kr
Budgivare 3 2022-06-29 23:28:53 550 kr
Budgivare 2 2022-06-28 16:48:15 500 kr
Budgivare 1 2022-06-27 22:17:08 450 kr
Budgivare 2 2022-06-28 16:48:12 450 kr
Budgivare 1 2022-06-26 21:53:25 400 kr
Budgivare 2 2022-06-25 15:44:03 350 kr
Budgivare 1 2022-06-25 03:26:33 300 kr
Budgivare 2 2022-06-25 15:44:00 250 kr
Budgivare 1 2022-06-25 03:26:33 200 kr
Budgivare 2 2022-06-25 15:43:58 175 kr
Budgivare 1 2022-06-25 03:26:33 150 kr
Budgivare 3 2022-06-25 10:15:47 125 kr
Budgivare 1 2022-06-25 03:26:33 100 kr
Budgivare 2 2022-06-24 00:48:50 75 kr
Budgivare 1 2022-06-23 23:02:00 50 kr