Auktionen avslutad:
125 kr
Avslutas: 30 JUN 20:59
Utropspris:  400 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  100 kr
Läs mer
Avslutad
Kristianstad
Spara i minneslista
Frimärksklipp
nr. 627992

Frimärksklipp och frimärksalbum, ett parti

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (4 bud)
Budgivare 3 2022-06-30 17:48:05 125 kr
Budgivare 1 2022-06-26 06:44:29 100 kr
Budgivare 2 2022-06-25 18:58:34 75 kr
Budgivare 1 2022-06-23 22:06:42 50 kr