Auktionen avslutad:
250 kr
Avslutas: 30 JUN 21:20
Utropspris:  300 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  50 kr
Läs mer
Avslutad
Karlskrona
Spara i minneslista
Barometer
nr. 628077

Barometer och väggur, mässing, D=15 cm.

Anmärkningar: Batteridrivet ur.

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (8 bud)
Budgivare 4 2022-06-26 21:22:22 250 kr
Budgivare 3 2022-06-26 00:17:24 200 kr
Budgivare 4 2022-06-26 21:22:19 175 kr
Budgivare 3 2022-06-26 00:17:24 150 kr
Budgivare 4 2022-06-26 21:22:15 125 kr
Budgivare 3 2022-06-26 00:17:24 100 kr
Budgivare 2 2022-06-24 05:57:39 75 kr
Budgivare 1 2022-06-23 22:55:08 50 kr