Auktionen avslutad:
100 kr
Avslutas: 01 JUL 19:35
Utropspris:  300 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  100 kr
Läs mer
Avslutad
Karlskrona
Spara i minneslista
LP-skivor
nr. 628096

LP-skivor, samt singlar, pop och rock.

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (3 bud)
Budgivare 2 2022-07-01 19:17:46 100 kr
Budgivare 1 2022-06-24 21:59:15 75 kr
Budgivare 1 2022-06-24 21:59:15 50 kr