Auktionen avslutad:
550 kr
Avslutas: 03 JUL 19:52
Utropspris:  300 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  100 kr
Läs mer
Avslutad
Kristianstad
Spara i minneslista
Bordslampor
nr. 628262

Bordslampor mässing 2 st H= 35

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (11 bud)
Budgivare 7 2022-07-03 19:07:37 550 kr
Budgivare 8 2022-07-03 17:48:01 500 kr
Budgivare 7 2022-07-03 09:54:44 450 kr
Budgivare 7 2022-07-03 09:54:44 250 kr
Budgivare 6 2022-07-02 23:37:01 200 kr
Budgivare 3 2022-07-02 20:53:56 175 kr
Budgivare 5 2022-06-30 18:37:21 150 kr
Budgivare 4 2022-06-28 20:32:23 125 kr
Budgivare 3 2022-06-27 23:21:31 100 kr
Budgivare 2 2022-06-27 20:24:37 75 kr
Budgivare 1 2022-06-27 11:09:28 50 kr