Auktionen avslutad:
1 200 kr
Avslutas: 03 JUL 20:03
Utropspris:  400 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  100 kr
Läs mer
Avslutad
Kristianstad
Spara i minneslista
Bordslampa Stenbiten Bo
nr. 628274

Bordslampa Stenbiten Bo Nilsson H=49

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (15 bud)
Budgivare 5 2022-06-30 14:58:38 1 200 kr
Budgivare 3 2022-06-27 10:03:36 1 100 kr
Budgivare 5 2022-06-30 14:58:30 1 100 kr
Budgivare 3 2022-06-27 10:03:36 550 kr
Budgivare 4 2022-06-28 20:54:04 500 kr
Budgivare 3 2022-06-27 10:03:36 450 kr
Budgivare 4 2022-06-28 20:53:46 400 kr
Budgivare 3 2022-06-27 10:03:36 350 kr
Budgivare 4 2022-06-28 20:53:19 300 kr
Budgivare 3 2022-06-27 10:03:36 250 kr
Budgivare 2 2022-06-27 08:19:15 200 kr
Budgivare 2 2022-06-27 08:19:15 125 kr
Budgivare 1 2022-06-26 20:21:22 100 kr
Budgivare 2 2022-06-27 08:19:06 75 kr
Budgivare 1 2022-06-26 20:21:22 50 kr