Auktionen avslutad:
500 kr
Avslutas: 02 JUL 19:51
Utropspris:  300 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  50 kr
Läs mer
Avslutad
Malmö
Spara i minneslista
Ljusstakar
nr. 628275

Ljusstakar ett par, Gusums Bruk, mässing, höjd 10 cm

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (13 bud)
Budgivare 10 2022-07-02 19:48:53 500 kr
Budgivare 4 2022-07-02 19:45:58 450 kr
Budgivare 9 2022-07-02 19:40:26 400 kr
Budgivare 8 2022-07-02 19:05:18 350 kr
Budgivare 7 2022-07-02 16:41:16 300 kr
Budgivare 3 2022-07-01 20:18:23 250 kr
Budgivare 6 2022-06-26 17:40:46 200 kr
Budgivare 5 2022-06-26 07:31:12 175 kr
Budgivare 4 2022-06-26 05:02:09 150 kr
Budgivare 2 2022-06-25 21:04:59 125 kr
Budgivare 3 2022-06-25 22:01:47 100 kr
Budgivare 2 2022-06-25 20:55:30 75 kr
Budgivare 1 2022-06-25 20:03:08 50 kr