Auktionen avslutad:
100 kr
Avslutas: 03 JUL 20:12
Utropspris:  300 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  150 kr
Läs mer
Avslutad
Kristianstad
Spara i minneslista
Mässingsföremål
nr. 628286

Mässingsföremål mm

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (3 bud)
Budgivare 1 2022-07-03 18:52:57 100 kr
Budgivare 2 2022-07-03 19:05:18 75 kr
Budgivare 1 2022-07-03 18:52:57 50 kr