Auktionen avslutad:
300 kr
Avslutas: 04 JUL 19:08
Utropspris:  300 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  100 kr
Läs mer
Avslutad
Malmö
Spara i minneslista
Glasflaskor
nr. 628498

Glasflaskor, 18 och 1900-tal, höjd 30 cm och lägre

Anmärkningar: Avlagringar

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (9 bud)
Budgivare 5 2022-07-01 20:06:51 300 kr
Budgivare 4 2022-07-04 08:15:26 250 kr
Budgivare 5 2022-07-01 20:06:32 200 kr
Budgivare 4 2022-07-01 08:42:34 175 kr
Budgivare 3 2022-07-01 08:35:55 150 kr
Budgivare 4 2022-06-29 19:07:15 125 kr
Budgivare 3 2022-06-28 22:28:20 100 kr
Budgivare 2 2022-06-28 04:03:31 75 kr
Budgivare 1 2022-06-27 19:46:28 50 kr