Auktionen avslutad:
300 kr
Avslutas: 04 JUL 20:04
Utropspris:  300 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  100 kr
Läs mer
Avslutad
Kristianstad
Spara i minneslista
Kandelabrar
nr. 628510

Kandelabrar mässing 2 st H=34 och mindre

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (9 bud)
Budgivare 3 2022-06-28 22:32:51 300 kr
Budgivare 6 2022-07-04 20:01:11 250 kr
Budgivare 3 2022-06-28 22:32:51 200 kr
Budgivare 5 2022-07-04 18:44:48 175 kr
Budgivare 3 2022-06-28 22:32:51 150 kr
Budgivare 4 2022-07-04 00:09:49 125 kr
Budgivare 3 2022-06-28 22:32:15 100 kr
Budgivare 2 2022-06-28 03:59:45 75 kr
Budgivare 1 2022-06-27 22:46:22 50 kr