Auktionen avslutad:
250 kr
Avslutas: 04 JUL 20:10
Utropspris:  300 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  100 kr
Läs mer
Avslutad
Kristianstad
Spara i minneslista
Retrokläder
nr. 628516

Retrokläder mm

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (8 bud)
Budgivare 1 2022-07-04 08:09:07 250 kr
Budgivare 2 2022-07-03 10:29:46 200 kr
Budgivare 1 2022-07-03 09:48:48 175 kr
Budgivare 1 2022-07-03 09:48:48 150 kr
Budgivare 2 2022-07-03 06:29:23 125 kr
Budgivare 2 2022-07-03 06:29:23 100 kr
Budgivare 1 2022-06-30 11:54:37 75 kr
Budgivare 1 2022-06-29 07:52:54 50 kr