Auktionen avslutad:
175 kr
Avslutas: 04 JUL 20:14
Utropspris:  300 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  150 kr
Läs mer
Avslutad
Kristianstad
Spara i minneslista
Taklampor
nr. 628520

Taklampor 2 st

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (7 bud)
Budgivare 1 2022-07-02 15:28:58 175 kr
Budgivare 2 2022-06-30 08:55:27 150 kr
Budgivare 1 2022-07-02 15:28:48 150 kr
Budgivare 2 2022-06-30 08:55:27 125 kr
Budgivare 1 2022-07-02 15:28:39 100 kr
Budgivare 2 2022-06-30 08:55:27 75 kr
Budgivare 1 2022-06-28 22:11:29 50 kr