Auktionen avslutad:
950 kr
Avslutas: 05 JUL 19:16
Utropspris:  500 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  100 kr
Läs mer
Avslutad
Malmö
Spara i minneslista
Böcker
nr. 628524

Böcker, Nautica

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (23 bud)
Budgivare 2 2022-07-05 19:13:43 950 kr
Budgivare 5 2022-07-05 19:12:04 900 kr
Budgivare 2 2022-07-05 19:11:11 850 kr
Budgivare 5 2022-07-05 19:11:52 800 kr
Budgivare 2 2022-07-05 19:07:26 750 kr
Budgivare 4 2022-07-05 19:10:45 700 kr
Budgivare 2 2022-07-05 19:07:26 650 kr
Budgivare 5 2022-07-05 19:07:13 600 kr
Budgivare 4 2022-07-03 19:16:53 550 kr
Budgivare 2 2022-07-03 17:43:59 500 kr
Budgivare 4 2022-07-03 19:16:46 450 kr
Budgivare 2 2022-07-03 17:43:59 400 kr
Budgivare 3 2022-06-29 22:40:40 350 kr
Budgivare 2 2022-06-29 12:51:03 300 kr
Budgivare 3 2022-06-29 22:40:33 300 kr
Budgivare 2 2022-06-29 12:51:03 250 kr
Budgivare 3 2022-06-29 22:40:19 200 kr
Budgivare 2 2022-06-29 12:51:03 175 kr
Budgivare 3 2022-06-29 22:40:12 150 kr
Budgivare 2 2022-06-29 12:51:03 125 kr
Budgivare 3 2022-06-29 22:40:04 100 kr
Budgivare 2 2022-06-29 12:51:03 75 kr
Budgivare 1 2022-06-28 20:55:32 50 kr