Auktionen avslutad:
450 kr
Avslutas: 05 JUL 19:16
Utropspris:  400 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  100 kr
Läs mer
Avslutad
Malmö
Spara i minneslista
Taljor
nr. 628526

Taljor, dekorationsankare, lykta mm

Anmärkningar: Lyktan med nagg och sprickor

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (12 bud)
Budgivare 6 2022-07-05 19:07:58 450 kr
Budgivare 3 2022-07-05 15:04:50 400 kr
Budgivare 6 2022-07-05 12:35:28 350 kr
Budgivare 3 2022-07-05 04:59:04 300 kr
Budgivare 4 2022-07-04 20:23:31 250 kr
Budgivare 3 2022-07-05 04:43:03 200 kr
Budgivare 4 2022-07-04 20:23:31 175 kr
Budgivare 5 2022-07-04 20:36:43 150 kr
Budgivare 4 2022-07-04 20:23:11 125 kr
Budgivare 3 2022-06-30 18:25:55 100 kr
Budgivare 2 2022-06-28 20:56:03 75 kr
Budgivare 1 2022-06-28 19:50:24 50 kr