Auktionen avslutad:
1 800 kr
Avslutas: 05 JUL 19:33
Utropspris:  2 000 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  150 kr
Läs mer
Avslutad
Malmö
Spara i minneslista
Skeppsmodell
nr. 628551

Skeppsmodell, inglasad halvmodell, 1900-talets första hälft, 69 X 53 X 13 cm

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (25 bud)
Budgivare 7 2022-07-05 18:56:54 1 800 kr
Budgivare 2 2022-07-05 19:30:05 1 700 kr
Budgivare 7 2022-07-05 18:56:54 1 600 kr
Budgivare 2 2022-07-05 19:27:38 1 500 kr
Budgivare 7 2022-07-05 18:56:54 1 400 kr
Budgivare 2 2022-07-05 19:27:34 1 300 kr
Budgivare 7 2022-07-05 18:56:54 1 200 kr
Budgivare 2 2022-07-05 19:27:29 1 100 kr
Budgivare 7 2022-07-05 18:56:54 850 kr
Budgivare 2 2022-07-05 19:27:07 800 kr
Budgivare 7 2022-07-05 18:56:54 750 kr
Budgivare 2 2022-07-05 19:27:03 700 kr
Budgivare 7 2022-07-05 18:56:54 450 kr
Budgivare 3 2022-07-05 16:11:28 400 kr
Budgivare 6 2022-07-04 17:27:52 350 kr
Budgivare 3 2022-07-05 16:11:17 300 kr
Budgivare 6 2022-07-04 17:27:52 250 kr
Budgivare 5 2022-07-04 15:05:12 200 kr
Budgivare 3 2022-07-04 09:37:01 175 kr
Budgivare 4 2022-07-03 21:13:48 150 kr
Budgivare 3 2022-07-01 15:28:18 125 kr
Budgivare 4 2022-07-03 21:13:45 125 kr
Budgivare 3 2022-07-01 08:16:49 100 kr
Budgivare 2 2022-06-30 23:05:25 75 kr
Budgivare 1 2022-06-30 16:57:34 50 kr