500 kr
Avslutas: 05 JUL 19:38
Utropspris:  1 000 kr
visningslokaler:  150 kr
Marinmålning
nr. 628569

Marinmålning, akvarell, osignerad, 45 X 28 cm

Anmärkningar: Ej examinerad ur ram, vågig passepartout, smuts bakom glaset

Budgivare 2 2022-07-04 08:13:01 500 kr
Budgivare 4 2022-07-05 12:36:56 450 kr
Budgivare 2 2022-07-04 08:13:01 400 kr
Budgivare 3 2022-07-02 16:45:07 350 kr
Budgivare 3 2022-07-02 16:45:07 250 kr
Budgivare 2 2022-07-01 21:05:09 200 kr
Budgivare 2 2022-07-01 21:05:09 75 kr
Budgivare 1 2022-06-28 23:59:16 50 kr