Auktionen avslutad:
400 kr
Avslutas: 05 JUL 19:50
Utropspris:  500 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  100 kr
Läs mer
Avslutad
Malmö
Spara i minneslista
Träfigurer
nr. 628581

Träfigurer, stensigill mm, höjd 37 cm

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (11 bud)
Budgivare 6 2022-07-05 19:47:13 400 kr
Budgivare 5 2022-07-05 19:07:05 350 kr
Budgivare 2 2022-07-05 11:09:11 300 kr
Budgivare 3 2022-06-29 09:31:27 250 kr
Budgivare 4 2022-07-04 16:58:59 200 kr
Budgivare 3 2022-06-29 09:31:27 175 kr
Budgivare 2 2022-06-29 15:04:35 150 kr
Budgivare 3 2022-06-29 09:31:27 125 kr
Budgivare 1 2022-06-28 20:28:18 100 kr
Budgivare 2 2022-06-28 20:30:22 75 kr
Budgivare 1 2022-06-28 20:28:18 50 kr