Auktionen avslutad:
350 kr
Avslutas: 05 JUL 19:52
Utropspris:  400 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  100 kr
Läs mer
Avslutad
Malmö
Spara i minneslista
Tesamovar
nr. 628582

Tesamovar, trälåda, blompiedestal, mm, höjd 40 cm och lägre

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (10 bud)
Budgivare 6 2022-07-05 19:49:47 350 kr
Budgivare 5 2022-07-05 15:37:38 300 kr
Budgivare 4 2022-07-05 11:13:43 250 kr
Budgivare 1 2022-07-02 18:06:40 200 kr
Budgivare 3 2022-06-29 08:41:49 175 kr
Budgivare 1 2022-06-28 20:27:45 150 kr
Budgivare 3 2022-06-29 08:41:42 125 kr
Budgivare 1 2022-06-28 20:27:45 100 kr
Budgivare 2 2022-06-28 20:30:51 75 kr
Budgivare 1 2022-06-28 20:27:45 50 kr