350 kr
Avslutas: 05 JUL 20:12
Utropspris:  1 000 kr
visningslokaler:  100 kr
Trämask
nr. 628612

Trämask, Nigeria, 1900-tal, höjd 26 cm, Proveniens Peter Von Busch privata samlingar. Fd chef för Marinmuseum i Karlskrona, Museirådet och Expert på Antikrundan

Budgivare 6 2022-07-05 18:41:30 350 kr
Budgivare 7 2022-07-05 18:35:24 300 kr
Budgivare 6 2022-07-05 18:21:58 250 kr
Budgivare 5 2022-07-05 16:28:55 200 kr
Budgivare 4 2022-06-29 23:35:29 175 kr
Budgivare 1 2022-06-29 15:21:39 150 kr
Budgivare 3 2022-06-29 13:03:18 125 kr
Budgivare 1 2022-06-29 15:21:02 125 kr
Budgivare 3 2022-06-29 13:03:18 100 kr
Budgivare 2 2022-06-28 22:39:25 75 kr
Budgivare 1 2022-06-28 22:38:13 50 kr