300 kr
Avslutas: 05 JUL 20:18
Utropspris:  800 kr
visningslokaler:  100 kr
Träfigurer
nr. 628617

Träfigurer 2 st, Afrika, 1900-tal, höjd 45 cm och lägre, Proveniens Peter Von Busch privata samlingar. Fd chef för Marinmuseum i Karlskrona, Museirådet och Expert på Antikrundan

Budgivare 2 2022-07-05 18:18:50 300 kr
Budgivare 1 2022-06-28 22:36:56 250 kr
Budgivare 1 2022-06-28 22:36:56 50 kr