1 200 kr
Avslutas: 05 JUL 20:20
Utropspris:  3 000 kr
visningslokaler:  100 kr
Trämask
nr. 628618

Trämask, Egypten, spår efter bemålning, 20 X 22 X 8 cm, Proveniens Peter Von Busch privata samlingar. Fd chef för Marinmuseum i Karlskrona, Museirådet och Expert på Antikrundan

Anmärkningar: Åldersslitage, avslag, hål,

Budgivare 5 2022-07-05 19:53:20 1 200 kr
Budgivare 3 2022-07-05 13:22:58 1 100 kr
Budgivare 4 2022-06-30 19:55:31 1 000 kr
Budgivare 3 2022-06-29 14:46:38 950 kr
Budgivare 4 2022-06-30 19:55:22 900 kr
Budgivare 3 2022-06-29 14:46:38 850 kr
Budgivare 4 2022-06-30 19:55:16 800 kr
Budgivare 3 2022-06-29 14:46:38 750 kr
Budgivare 4 2022-06-30 18:21:23 700 kr
Budgivare 3 2022-06-29 14:46:38 650 kr
Budgivare 2 2022-06-29 10:19:34 600 kr
Budgivare 3 2022-06-29 14:46:29 600 kr
Budgivare 2 2022-06-29 10:19:34 550 kr
Budgivare 1 2022-06-28 22:06:18 500 kr
Budgivare 1 2022-06-28 22:06:18 50 kr