3 300 kr
Avslutas: 05 JUL 20:23
Utropspris:  2 000 kr
visningslokaler:  100 kr
Ceremoniell
nr. 628620

Ceremoniell urna med lock, Västafrika, 1900-tal, skuren i trä, höjd 43 cm, Proveniens Peter Von Busch privata samlingar. Fd chef för Marinmuseum i Karlskrona, Museirådet och Expert på Antikrundan

Anmärkningar: Sprickor

Budhistorik (34 bud)
Budgivare 6 2022-07-05 20:20:10 3 300 kr
Budgivare 7 2022-07-05 20:18:43 3 200 kr
Budgivare 7 2022-07-05 20:18:43 3 100 kr
Budgivare 3 2022-07-05 15:27:46 3 000 kr
Budgivare 6 2022-07-05 20:18:24 3 000 kr
Budgivare 3 2022-07-05 15:27:46 2 900 kr
Budgivare 7 2022-07-05 20:15:38 2 800 kr
Budgivare 3 2022-07-05 15:27:46 2 700 kr
Budgivare 6 2022-07-05 13:15:27 2 600 kr
Budgivare 6 2022-07-05 13:15:27 2 500 kr
Budgivare 3 2022-07-05 13:23:29 2 400 kr
Budgivare 6 2022-07-05 13:15:27 2 300 kr
Budgivare 3 2022-07-05 13:23:23 2 200 kr
Budgivare 6 2022-07-05 13:15:27 2 100 kr
Budgivare 3 2022-07-05 13:23:20 2 000 kr
Budgivare 6 2022-07-05 13:15:27 1 800 kr
Budgivare 3 2022-07-05 13:23:13 1 700 kr
Budgivare 6 2022-07-05 13:15:27 1 600 kr
Budgivare 3 2022-06-30 17:48:37 1 500 kr
Budgivare 3 2022-06-30 17:48:37 1 400 kr
Budgivare 5 2022-06-29 19:30:14 1 300 kr
Budgivare 5 2022-06-29 19:30:14 1 100 kr
Budgivare 3 2022-06-29 14:44:52 1 000 kr
Budgivare 3 2022-06-29 14:44:52 950 kr
Budgivare 5 2022-06-29 19:30:03 900 kr
Budgivare 3 2022-06-29 14:05:08 250 kr
Budgivare 4 2022-06-29 13:29:40 200 kr
Budgivare 3 2022-06-29 14:05:02 200 kr
Budgivare 4 2022-06-29 13:29:40 175 kr
Budgivare 3 2022-06-29 14:04:56 150 kr
Budgivare 4 2022-06-29 13:29:40 125 kr
Budgivare 3 2022-06-29 11:22:37 100 kr
Budgivare 2 2022-06-28 22:38:21 75 kr
Budgivare 1 2022-06-28 21:49:42 50 kr