50 kr
Avslutas: 05 JUL 20:24
Utropspris:  800 kr
visningslokaler:  100 kr
Cermonistav
nr. 628621

Cermonistav, Bakuba Kuba, Kongo, Africa, skuren i trä, 1900-tal, längd 52 cm, Proveniens Peter Von Busch privata samlingar. Fd chef för Marinmuseum i Karlskrona, Museirådet och Expert på Antikrundan

Anmärkningar: Avslag, delar saknas

Budgivare 1 2022-06-29 11:53:44 50 kr