Auktionen avslutad:
250 kr
Avslutas: 05 JUL 20:07
Utropspris:  400 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  150 kr
Läs mer
Avslutad
Kristianstad
Spara i minneslista
Jordglob
nr. 628648

Jordglob m. belysning + väderglob, H = 46 o mindre

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (8 bud)
Budgivare 7 2022-07-05 20:04:26 250 kr
Budgivare 6 2022-07-05 06:06:36 200 kr
Budgivare 5 2022-07-04 22:28:35 175 kr
Budgivare 4 2022-07-04 20:38:38 150 kr
Budgivare 3 2022-07-04 16:59:52 125 kr
Budgivare 1 2022-06-30 21:08:07 100 kr
Budgivare 2 2022-06-29 14:40:38 75 kr
Budgivare 1 2022-06-28 21:36:38 50 kr