Auktionen avslutad:
125 kr
Avslutas: 05 JUL 20:10
Utropspris:  300 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  150 kr
Läs mer
Avslutad
Kristianstad
Spara i minneslista
Resväska
nr. 628655

Resväska + hattask, L = 69 o mindre

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (5 bud)
Budgivare 1 2022-06-29 19:28:45 125 kr
Budgivare 2 2022-07-05 19:39:56 125 kr
Budgivare 1 2022-06-29 19:28:45 100 kr
Budgivare 2 2022-07-05 19:39:43 75 kr
Budgivare 1 2022-06-29 19:28:28 50 kr