Auktionen avslutad:
500 kr
Avslutas: 05 JUL 20:22
Utropspris:  500 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  100 kr
Läs mer
Avslutad
Kristianstad
Spara i minneslista
Kanna
nr. 628672

Kanna, Kosta Boda, H = 31

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (13 bud)
Budgivare 6 2022-07-05 11:36:53 500 kr
Budgivare 5 2022-07-04 18:50:11 450 kr
Budgivare 3 2022-07-04 15:51:17 400 kr
Budgivare 5 2022-07-03 21:16:52 350 kr
Budgivare 1 2022-06-29 10:40:56 300 kr
Budgivare 4 2022-06-29 09:34:42 250 kr
Budgivare 1 2022-06-29 10:37:47 200 kr
Budgivare 4 2022-06-29 09:34:42 175 kr
Budgivare 1 2022-06-29 08:44:29 150 kr
Budgivare 3 2022-06-28 22:47:06 125 kr
Budgivare 1 2022-06-28 21:20:09 100 kr
Budgivare 2 2022-06-28 21:15:02 75 kr
Budgivare 1 2022-06-28 20:44:44 50 kr