Auktionen avslutad:
500 kr
Avslutas: 05 JUL 20:40
Utropspris:  800 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  150 kr
Läs mer
Avslutad
Kristianstad
Spara i minneslista
Gunnar Cyrén
nr. 628695

Gunnar Cyrén, "Omnia", karaff + 8 champagneglas, H = 29 o mindre

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (14 bud)
Budgivare 6 2022-07-05 19:01:18 500 kr
Budgivare 4 2022-06-30 08:26:53 450 kr
Budgivare 5 2022-06-30 05:41:52 400 kr
Budgivare 4 2022-06-29 15:10:43 350 kr
Budgivare 3 2022-06-29 13:29:15 300 kr
Budgivare 4 2022-06-29 15:10:31 300 kr
Budgivare 3 2022-06-29 13:29:15 250 kr
Budgivare 4 2022-06-29 15:10:16 200 kr
Budgivare 3 2022-06-29 13:29:15 175 kr
Budgivare 4 2022-06-29 15:09:55 150 kr
Budgivare 3 2022-06-29 13:29:15 125 kr
Budgivare 1 2022-06-29 12:56:55 100 kr
Budgivare 2 2022-06-29 11:34:19 75 kr
Budgivare 1 2022-06-28 20:52:13 50 kr