200 kr
Avslutas: 05 JUL 21:02
Utropspris:  800 kr
visningslokaler:  100 kr
Distaff
nr. 628698

Distaff, allmoge, snidat och bemålat trä, 1800-tal, längd 85 cm, Proveniens Peter Von Busch privata samlingar. Fd chef för Marinmuseum i Karlskrona, Museirådet och Expert på Antikrundan

Anmärkningar: Avslag, sprickor

Budgivare 1 2022-06-29 17:10:10 200 kr
Budgivare 2 2022-07-05 08:31:29 175 kr
Budgivare 1 2022-06-29 17:10:10 150 kr
Budgivare 2 2022-07-05 08:30:40 125 kr
Budgivare 1 2022-06-29 17:10:10 100 kr
Budgivare 2 2022-06-30 08:17:05 75 kr
Budgivare 1 2022-06-29 11:49:54 50 kr