Auktionen avslutad:
125 kr
Avslutas: 05 JUL 20:56
Utropspris:  600 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  150 kr
Läs mer
Avslutad
Kristianstad
Spara i minneslista
Bordsur
nr. 628714

Bordsur, kikare m.m.

Anmärkningar: Ej testat på plats

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (4 bud)
Budgivare 2 2022-07-05 20:53:14 125 kr
Budgivare 3 2022-07-02 09:58:35 100 kr
Budgivare 2 2022-06-29 14:45:13 75 kr
Budgivare 1 2022-06-29 09:06:13 50 kr