Auktionen avslutad:
200 kr
Avslutas: 06 JUL 19:08
Utropspris:  300 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  50 kr
Läs mer
Avslutad
Kristianstad
Spara i minneslista
Puderdosa
nr. 628731

Puderdosa silver, D = 8, tot V = 97 g

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (8 bud)
Budgivare 4 2022-06-30 14:51:08 200 kr
Budgivare 2 2022-07-05 13:40:38 200 kr
Budgivare 4 2022-06-30 14:51:08 175 kr
Budgivare 2 2022-07-05 13:40:35 150 kr
Budgivare 4 2022-06-30 14:51:08 125 kr
Budgivare 3 2022-06-30 13:20:58 100 kr
Budgivare 2 2022-06-30 08:29:07 75 kr
Budgivare 1 2022-06-29 20:51:13 50 kr