Auktionen avslutad:
250 kr
Avslutas: 05 JUL 21:20
Utropspris:  400 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  100 kr
Läs mer
Avslutad
Malmö
Spara i minneslista
Floretter
nr. 628749

Floretter 2 st, längd 110 cm och mindre

Anmärkningar: skador på handtag, rost

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (6 bud)
Budgivare 2 2022-07-05 20:20:38 250 kr
Budgivare 4 2022-07-05 21:02:55 200 kr
Budgivare 2 2022-07-05 18:29:57 125 kr
Budgivare 3 2022-07-05 19:08:50 100 kr
Budgivare 2 2022-07-05 18:29:57 75 kr
Budgivare 1 2022-06-29 08:36:07 50 kr