Auktionen avslutad:
75 kr
Avslutas: 06 JUL 19:36
Utropspris:  400 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  100 kr
Läs mer
Avslutad
Kristianstad
Spara i minneslista
Nysilverbrickor
nr. 628762

Nysilverbrickor, 4 st, L = 65 o mindre

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (2 bud)
Budgivare 2 2022-07-06 18:59:27 75 kr
Budgivare 1 2022-07-06 08:51:31 50 kr