550 kr
Avslutas: 05 JUL 21:24
Utropspris:  400 kr
visningslokaler:  100 kr
Tekaka
nr. 628765

Tekaka, Kina, 18/1900-tal, 19 X 24 X 2 cm, Proveniens Peter Von Busch privata samlingar. Fd chef för Marinmuseum i Karlskrona, Museirådet och Expert på Antikrundan

Budgivare 3 2022-06-29 16:50:28 550 kr
Budgivare 1 2022-06-30 10:56:03 500 kr
Budgivare 3 2022-06-29 16:50:28 300 kr
Budgivare 1 2022-06-28 22:24:59 250 kr
Budgivare 3 2022-06-29 16:50:23 250 kr
Budgivare 1 2022-06-28 22:24:59 150 kr
Budgivare 3 2022-06-29 16:50:18 125 kr
Budgivare 1 2022-06-28 22:24:59 100 kr
Budgivare 2 2022-06-29 11:34:06 75 kr
Budgivare 1 2022-06-28 22:24:59 50 kr