Auktionen avslutad:
200 kr
Avslutas: 06 JUL 19:48
Utropspris:  300 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  150 kr
Läs mer
Avslutad
Kristianstad
Spara i minneslista
Näverväskor
nr. 628785

Näverväskor, skuren träfigur, svepask m.m.

Anmärkningar: Skador

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (8 bud)
Budgivare 4 2022-07-06 09:00:16 200 kr
Budgivare 3 2022-07-03 20:17:46 175 kr
Budgivare 4 2022-07-06 09:00:13 175 kr
Budgivare 3 2022-07-03 20:17:46 150 kr
Budgivare 4 2022-07-06 09:00:09 125 kr
Budgivare 3 2022-07-03 20:17:46 100 kr
Budgivare 2 2022-06-30 04:43:55 75 kr
Budgivare 1 2022-06-29 23:59:41 50 kr