Auktionen avslutad:
150 kr
Avslutas: 06 JUL 19:51
Utropspris:  300 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  150 kr
Läs mer
Avslutad
Kristianstad
Spara i minneslista
Picknickkorg
nr. 628796

Picknickkorg + resväskor, B = 46

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (5 bud)
Budgivare 5 2022-07-06 19:48:56 150 kr
Budgivare 4 2022-07-06 00:55:25 125 kr
Budgivare 3 2022-07-05 23:14:35 100 kr
Budgivare 2 2022-07-05 06:42:41 75 kr
Budgivare 1 2022-07-02 00:01:23 50 kr