Auktionen avslutad:
350 kr
Avslutas: 06 JUL 19:54
Utropspris:  400 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  100 kr
Läs mer
Avslutad
Kristianstad
Spara i minneslista
Arbetsskor
nr. 628801

Arbetsskor, 2 par, Walk, strl. 43

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (11 bud)
Budgivare 7 2022-07-06 18:53:39 350 kr
Budgivare 3 2022-07-06 10:45:32 300 kr
Budgivare 6 2022-07-06 00:53:08 250 kr
Budgivare 5 2022-07-01 01:22:31 200 kr
Budgivare 3 2022-06-30 11:56:51 175 kr
Budgivare 4 2022-06-30 15:31:52 150 kr
Budgivare 3 2022-06-30 11:56:51 125 kr
Budgivare 2 2022-06-29 23:12:42 100 kr
Budgivare 3 2022-06-30 08:21:48 100 kr
Budgivare 2 2022-06-29 23:12:42 75 kr
Budgivare 1 2022-06-29 21:40:23 50 kr