Auktionen avslutad:
200 kr
Avslutas: 06 JUL 19:37
Utropspris:  600 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  200 kr
Läs mer
Avslutad
Malmö
Spara i minneslista
TV
nr. 628805

TV, Samsung, 40-tum, fjärrkontroll

Anmärkningar: Ej testad

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (7 bud)
Budgivare 4 2022-07-06 19:34:29 200 kr
Budgivare 5 2022-07-06 19:20:35 175 kr
Budgivare 4 2022-07-06 19:06:22 150 kr
Budgivare 3 2022-07-06 06:37:17 125 kr
Budgivare 1 2022-07-05 19:32:06 100 kr
Budgivare 2 2022-07-05 19:02:15 75 kr
Budgivare 1 2022-06-30 22:29:39 50 kr