Auktionen avslutad:
500 kr
Avslutas: 06 JUL 20:05
Utropspris:  500 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  100 kr
Läs mer
Avslutad
Kristianstad
Spara i minneslista
Knivar
nr. 628814

Knivar, fiskedrag m.m.

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (13 bud)
Budgivare 6 2022-07-06 20:02:25 500 kr
Budgivare 7 2022-07-06 19:59:35 450 kr
Budgivare 6 2022-07-06 18:57:34 400 kr
Budgivare 5 2022-07-04 15:04:04 350 kr
Budgivare 1 2022-07-01 11:42:27 300 kr
Budgivare 5 2022-07-04 15:03:58 250 kr
Budgivare 1 2022-07-01 11:42:27 200 kr
Budgivare 4 2022-06-30 18:39:15 175 kr
Budgivare 1 2022-06-29 21:19:24 150 kr
Budgivare 3 2022-06-30 10:53:23 125 kr
Budgivare 1 2022-06-29 21:19:24 100 kr
Budgivare 2 2022-06-30 08:10:44 75 kr
Budgivare 1 2022-06-29 21:19:15 50 kr