Auktionen avslutad:
200 kr
Avslutas: 06 JUL 20:14
Utropspris:  300 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  100 kr
Läs mer
Avslutad
Kristianstad
Spara i minneslista
Taklampa
nr. 628826

Taklampa, glas, Kobratelefon m.m.

Anmärkningar: Funktion okänd

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (7 bud)
Budgivare 3 2022-07-06 20:11:14 200 kr
Budgivare 5 2022-07-06 20:10:34 175 kr
Budgivare 3 2022-07-06 20:09:53 150 kr
Budgivare 4 2022-07-06 20:08:57 125 kr
Budgivare 3 2022-07-05 21:31:44 100 kr
Budgivare 2 2022-06-30 04:35:52 75 kr
Budgivare 1 2022-06-29 20:28:57 50 kr