Auktionen avslutad:
250 kr
Avslutas: 06 JUL 19:00
Utropspris:  400 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  50 kr
Läs mer
Avslutad
Karlskrona
Spara i minneslista
Skedar
nr. 628956

Skedar, silver, längd 11 cm, 64 g.

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (5 bud)
Budgivare 1 2022-06-30 13:23:02 250 kr
Budgivare 3 2022-07-06 15:49:09 250 kr
Budgivare 1 2022-06-30 13:23:02 200 kr
Budgivare 2 2022-07-06 08:22:29 175 kr
Budgivare 1 2022-06-30 13:23:02 50 kr