Auktionen avslutad:
550 kr
Avslutas: 07 JUL 19:58
Utropspris:  500 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  100 kr
Läs mer
Avslutad
Malmö
Spara i minneslista
Radioförstärkare
nr. 628980

Radioförstärkare och kassettdäck, Dux

Anmärkningar: Ej testade

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (10 bud)
Budgivare 5 2022-07-07 19:34:52 550 kr
Budgivare 4 2022-07-06 07:06:07 500 kr
Budgivare 5 2022-07-07 19:34:49 450 kr
Budgivare 4 2022-07-06 07:06:07 400 kr
Budgivare 3 2022-07-01 19:59:29 350 kr
Budgivare 2 2022-06-30 22:11:47 300 kr
Budgivare 3 2022-07-01 19:59:24 300 kr
Budgivare 2 2022-06-30 22:11:47 250 kr
Budgivare 1 2022-06-30 13:55:14 200 kr
Budgivare 1 2022-06-30 13:55:14 50 kr