Auktionen avslutad:
125 kr
Avslutas: 06 JUL 19:46
Utropspris:  300 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  50 kr
Läs mer
Avslutad
Karlskrona
Spara i minneslista
Spänne
nr. 628984

Spänne, 1700-tal, brons, 6x5 cm.

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (4 bud)
Budgivare 3 2022-07-06 19:43:07 125 kr
Budgivare 2 2022-07-06 19:42:07 100 kr
Budgivare 2 2022-07-06 19:42:07 75 kr
Budgivare 1 2022-06-29 21:08:26 50 kr