Auktionen avslutad:
700 kr
Avslutas: 06 JUL 20:09
Utropspris:  300 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  50 kr
Läs mer
Avslutad
Karlskrona
Spara i minneslista
Grafiska
nr. 629012

Grafiska tryck, 31 st, modellkammare, skepp, under 1700-tal, 16x9 cm, tontryck, 4 st 21x15,5 cm, mm.

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (18 bud)
Budgivare 2 2022-07-06 20:06:19 700 kr
Budgivare 5 2022-07-06 20:03:56 650 kr
Budgivare 1 2022-07-06 20:03:19 600 kr
Budgivare 5 2022-07-06 20:02:45 550 kr
Budgivare 1 2022-07-06 20:01:55 500 kr
Budgivare 2 2022-07-06 20:01:47 450 kr
Budgivare 5 2022-07-06 20:01:35 400 kr
Budgivare 4 2022-07-06 20:00:50 350 kr
Budgivare 5 2022-07-06 20:01:16 350 kr
Budgivare 4 2022-07-06 20:00:50 300 kr
Budgivare 1 2022-07-06 19:53:07 250 kr
Budgivare 1 2022-07-06 19:53:07 200 kr
Budgivare 3 2022-07-06 20:00:11 175 kr
Budgivare 1 2022-07-06 19:52:50 150 kr
Budgivare 2 2022-07-06 19:22:08 125 kr
Budgivare 3 2022-07-06 18:31:43 100 kr
Budgivare 2 2022-07-06 14:17:48 75 kr
Budgivare 1 2022-07-04 07:28:54 50 kr